Dokonalé tepelné vlastnosti

Optimální teplota bez ohledu na počasí venku

S izolací ROCKWOOL využíváte energii v budovách efektivně

Energetická efektivnost označuje poměr energie využité a energie vložené. Efektivní využití energie v budově znamená maximální snížení energetické spotřeby během jejího užívání. Jedná se o snížení spotřeby energie na vytápění, chlazení, větrání nebo klimatizaci.

Izolovaním budov chráníme stavební konstrukce a šetříme náklady na energie. Optimální tepelnou ochranu, požární bezpečnost a akustický komfort po celou dobu životnosti stavebního objektu poskytnou právě izolace z kamenné vlny ROCKWOOL.

Kamenná vlna ROCKWOOL minimalizuje vliv tepelných mostů a výrazně snižuje tepelné ztráty. Kromě správného výběru vhodné izolace je nutné izolaci odborným způsobem nainstalovat.

Výrobky a systémová řešení ROCKWOOL dlouhodobě snižují energetickou náročnost budov. Přispívají ke snižování emisí škodlivých látek a tím k trvale udržitelnému rozvoji.

Izolace z kamenné vlny ROCKWOOL snižují spotřebu energie v budovách.

Věděli jste, že?

Vlhkost a plísně mohou mít nepříznivý účinek na stav stavebních materiálů, tepelné vlastnosti budovy a na zdraví dýchacích cest jejích obyvatel. Pochopení konceptu prodyšnosti je zásadní pro vytváření zdravých, dloudobě funkčních a stálých budov.

RockWorld imagery,The Big Picture, poeple, view, woman
Využíváme 7 silných stránek kamenné vlny k řešení největších globálních problémů.

Síly ukryté v kamenné vlně

Zjistěte více o 7 silách ukrytých v kamenné minerální vlně.