Dokumenty pro správné rozhodnutí

Informační materiály ve formě katalogů, tematických prospektů a letáků i montážních postupů jsou k dispozici pro vaše rozhodování, správný výběr izolačního řešení a také aplikaci produktu. Vyberte část stavby, kterou plánujete izolovat, a vyhledejte podpůrný materiál či technický list. Všechny dostupné materiály si můžete pohodlně stáhnout.

Pokud projektujete izolaci střechy nebo fasády, v knihovně CAD detailů najdete nákresy technických řešení stavebních konstrukcí a jejich částí. Projektantům a architektům umožní rychle a efektivně aplikovat izolační řešení z kamenné vlny ROCKWOOL s podrobnými informacemi. Detaily jsou také ke stažení.

Katalog a ceník stavebních izolací ROCKWOOL

Aktuální produktový katalog prezentuje stavební izolace a také izolace pro technická zařízení budov. Souhrnný materiál nabízí přehled systémových řešení ROCKWOOL, cen stavebních a technických izolací a příslušenství. U všech produktů najdete oblast použití, jejich přednosti i technické parametry. Ceny uvedené v Katalogu ROCKWOOL jsou platné od 1. 9. 2018.

Stáhněte si ceník
ROCKWOOL, Product catalog valid from September 2018 (CZ)

Při projektování stavebních objektů využijte hotové CAD detaily izolačních řešení z kamenné vlny ROCKWOOL ve formátu pdf.