Zámečník

19 března 2019

Náplň práce:

  • Zajištění technické provozuschopnosti výrobního zařízení
  • Opravy výrobního zařízení
  • Preventivní údržba
  • Práce dle požadavků SAP PM

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru zámečník
  • Výhodou znalost čtení výkresové dokumentace a konstrukčních rozpisek
  • Zodpovědnost
  • Spolehlivost
  • Flexibilita

Nabízíme:

  • Platového ohodnocení od 23 000 Kč - 27 000 Kč
  • Motivační a odměňovací systém (pravidelné bonusy a odměny za zlepšováky)
  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti s dlouhodobou perspektivou
  • Zvýšení kvalifikace a rozvoj potenciálu a dovedností
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu simona.fidzinova@rockwool.com. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Vaše materiály budou považovány za přísně důvěrné. Zasláním svého životopisu souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu se zák. 101/2000 Sb. pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení v rámci činnosti ROCKWOOL, a.s.