SPECIALISTA MARKETINGOVÉ KOMUNIKACE

07 dubna 2021

Jste připraveni uplatnit své dovednosti a zkušenosti v oblasti marketingové komunikace ve velké mezinárodní organizaci? Využijte tuto příležitost pracovat v dynamickém prostředí, kde budete spolupracovat s kolegy, zákazníky a agenturami po celém světě.

ROCKWOOL Technical Insulation je dceřinou společností skupiny ROCKWOOL, která prostřednictvím našich globálních produktových řad ProRox a SeaRox nabízí pokročilá řešení pro zpracovatelský průmysl i pro námořní a pobřežní průmysl. Pro tuto divizi hledáme vhodného kandidáta na výše uvedenou pozici.

Vaše role

Vaší hlavní zodpovědností bude řízení a koordinace různých komunikačních a marketingových aktivit, od zavádění nových produktů po zvyšování povědomí o značce. Budete podporovat naše prodejní týmy v jejich práci a budete odpovídat za nastavení digitální infrastruktury a údržbu našich online marketingových kanálů. Dále Vás čeká úzká spolupráce s produktovým managementem a digitálním marketingem i se třetími stranami, včetně agentur marketingové komunikace. Stručně řečeno, vaše klíčové úkoly budou:

 • Podpora při návrhu, realizaci a aktivaci prodejních nástrojů a aktiv, jako jsou technické brožury, videa, informační přehledy a infografiky.
 • Údržba informačního systému o produktu, např. webové stránky.
 • Údržba našich digitálních marketingových systémů - to zahrnuje náš web, online cenový nástroj, platformu umožňující prodej atd.
 • Organizace všech globálních (digitální) výstav, konferencí a marketingových akcí.
 • Komunikace s externími prodejci a agenturami za účelem provádění akcí, kampaní a vytváření obsahu.
 • Zajištění odborných překladů pro podporu prodejních týmů.
 • Podpora zavádění regionálních produktů prostřednictvím marketingových kampaní, včetně přímého marketingu a reklam.

Klíčem k vašemu úspěchu je vaše digitální myšlení, všestranný zájem a zkušenosti v oblasti marketingové komunikace. Důležitá je také schopnost dělat věci pragmatickými plánovacími schopnostmi, stejně tak jako schopnost fungování v mezinárodním prostředí.

Dále očekáváme

 • Zkušenosti v oblasti komunikace, marketingu a digitální komunikace, nejlépe v zahraniční společnosti.
 • Dobré zkušenosti s Excelem a PowerPointem.
 • Zkušenosti s prací v mezinárodních týmech.
 • Plynulost v mluvené i psané angličtině.

Co nabízíme:

Na této pozici se skutečně dostanete do mezinárodního prostředí, díky čemuž získáte bohaté zkušenosti při práci s lidmi z celého světa.

“There’s nothing more exciting than working across cultures and exploring how things are done in other cultures. And this job will never become boring – there are always new challenges ahead, and you get to work with so many different assignments here,” explains Marketing and Communication Manager Anne de Rouw.

 

Pro případné další informace jsme Vám k dispozici na čísle: +420 596 094 203.

V případě zájmu o tuto pozici prosím pošlete svůj životopis kliknutím níže nebo se osobně dostavte na recepci společnosti, kde je možné vyplnit osobni dotazník.

Chci se přihlásit

Odesláním životopisu souhlasím s tím, aby ROCKWOOL, a.s. provedl zpracování mých osobních údajů pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.

Informace o zpracování osobních údajů společností Rockwool a.s. naleznete zde.