Specialista marketingové komunikace CZ/SK

24 února 2020

Specialista marketingové komunikace podporuje marketingové úsilí v souladu s posláním, základními hodnotami a účely skupiny ROCKWOOL.

Náplň práce:

  • Plánování a dohled nad implementací mediálního plánu (reklamní a oborné články) na trzích CZ a SK.
  • Příprava a realizace kampaní v médiích, prodejních místech, internetu a literatuře na trzích CZ a SK, a to pro oblasti energetické účinnosti, akustiky a požární ochrany.
  • Průběžné a koordinační práce související s účastí na veletrzích v ČR a SR.
  • Řízení marketingových aktivit a optimalizace propagačních aktivit v úzké spolupráci s obchodním oddělením.
  • Realizace a koordinace propagačních akcí a akcí zaměřených na různé cílové skupiny.
  • Zodpovědnost za rozpočet všech komunikačních aktivit na trzích CZ a SK.
  • Analýza konkurenčních aktivit na trzích CZ a SK.
  • Vyhodnocení všech realizovaných marketingových akcí.
  • Testování úrovně spokojenosti zákazníků (příprava a koordinace nápravných opatření).
  • Vedení sociálních a komunikačních kampaní na trzích CZ a SK v úzké spolupráci s Digital Specialist.
  • Navázání spolupráce a udržení pozitivních vztahů s partnery společnosti, jako jsou reklamní agentury, PR agentury apod.

Naše požadavky:

  • SŠ / VŠ vzdělání v oboru marketing / ekonomika / management.
  • Nejméně 2 roky zkušeností v oblasti marketingu.
  • Dobré pochopení nástrojů marketingové komunikace.
  • Porozumění technickým stavebním materiálům je výhodou.
  • Plynulé slovní a písemné komunikační dovednosti v AJ (úroveň B2).
  • Schopnost připravit a realizovat marketingové projekty.
  • Velmi dobrá gramatika českého jazyka (výhodou je slovenský jazyk).

Nabízíme:

  • Osobní i karierní růst v rámci nadnárodní společnosti s dlouhodobou perspektivou.
  • Zvýšení kvalifikace, rozvoj potenciálu a dovedností.
  • Příspěvek na stravování (firemní kantýna).
  • 5 týdnů dovolené.
  • Nákup výrobků za zvýhodněnou cenu.
  • Pitný režim na pracovišti.
  • Příspěvek na jazykové kurzy.
  • Pružná pracovní doba.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu: simona.fidzinova@rockwool.com

Chcete se o pozici dozvědět více informací? Volejte 596 094 203.

Vaše materiály budou považovány za přísně důvěrné. Zasláním svého životopisu souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu se zák. 101/2000 Sb. pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení v rámci činnosti ROCKWOOL, a.s.