Operátor linky

04 září 2018

Náplň práce:

  • Podílení se na zabezpečení provozu výrobní linky
  • Ovládání strojního zařízení při výrobě produktů z kamenné vlny
  • Manipulace se zbožím, drobná údržba a čištění
  • Práce v týmu při zlepšování provozu

Požadujeme:

  • Vyučen
  • Schopnost obsluhy výrobního zařízení
  • Spolehlivost, pracovitost, chuť učit se novým věcem
  • Manuální zručnost, pečlivost, smysl pro pořádek, samostatnost
  • Týmový hráč a tvůrce dobré pracovní atmosféry
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme:

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Motivační a odměňovací systém (bonusy za splnění výrobních cílů a odměny za zlepšováky)
  • Průkaz VZV, Vazač/Jeřábník
  • Práci ve výrobním závodě s dlouhodobou a stabilní perspektivou
  • Zvýšení kvalifikace a rozvoj potenciálu a dovedností
  • Příspěvek na stravování (firemní kantýna) - obědy za 45 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Plný úvazek
  • Nákup výrobků za zvýhodněnou cenu
  • Pitný režim na pracovišti
  • Firemní akce
  • Nástup ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu simona.fidzinova@rockwool.com.

Chcete se o pozici dozvědět více informací? Volejte 596 094 203.

Vaše materiály budou považovány za přísně důvěrné. Zasláním svého životopisu souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu se zák. 101/2000 Sb. pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení v rámci činnosti ROCKWOOL, a.s.