SMĚNOVÝ MISTR VÝROBY

07 ledna 2021

Hledáme zodpovědného zaměstnance se zkušenostmi s vedením lidí, který bude zodpovědný za svůj tým, organizaci práce a zajištění výroby.

Vyhovuje Vám práce v nepřetržitém provoze?

Rádi se s Vámi sejdeme.

Požadujeme:

  • ÚSO / SŠ vzdělání
  • Znalost práce na PC (MS Office) na uživatelské úrovni
  • Praxe ve výrobní společnosti alespoň 5 let
  • Ochota práce na směny
  • Řidič VZV / Vazač / Jeřábník – výhodou, není podmínkou
  • AJ na komunikativní úrovni výhodou, není podmínkou
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti

Náplň práce:

  • Zodpovídá za chod výrobní linky.
  • Organizuje a přiděluje práci podřízeným zaměstnancům.
  • Koordinuje výrobu s ohledem na dosažení nejlepších výsledků.
  • Spolupracuje s ostatními odděleními společnosti.
  • Zodpovídá za kvalitu produktů.
  • Zjišťuje a identifikuje příčiny neshodných produktů.
  • Vede výrobní záznamy dle pokynů vedoucího oddělení.
  • Ověřuje zdravotní způsobilost svých podřízených.
  • Zodpovídá za dodržování BOZP na svěřeném pracovišti.
  • Zodpovídá za pořádek na pracovišti.
  • Seznamuje své podřízené o nových nařízeních, směrnicích, normách.
  • Podílí se na pravidelných měsíčních uzávěrkách.

Nabízíme:

  • Stabilní a dlouhodobou práci na plný úvazek
  • Možnost kariérního a platového růstu
  • Závodní jídelnu s příspěvkem na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusový systém
  • Lidský přístup a dobrý kolektiv

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na email simona.fidzinova@rockwool.com nebo se osobně dostavte na personální oddělení.

Pro případné další informace jsme Vám k dispozici na čísle: +420 596 094 203

Odesláním životopisu souhlasím s tím, aby ROCKWOOL, a.s. provedl zpracování mých osobních údajů pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.

Zde si můžete prohlédnout informace o zpracování osobních údajů společností Rockwool a.s.