INTERNÍ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / INSIDE SALES REPRESENTATIVE

07 dubna 2021

Chtěli byste uplatnit své dovednosti a zkušenosti z oblasti obchodní komunikace, prodeje a podpory zákazníků?

Využijte tuto příležitost pracovat v dynamickém prostředí mezinárodní společnosti.

Hledáme novou kolegyni / nového kolegu pro náš obchodní tým.

Náplň práce a zodpovědnost:

  • Zodpovědnost za svěřené portfolio vyspecifikovaných zákazníků ROCKWOOL CZ & SK.
  • Aktivní telefonní kontakt se zákazníky, zajišťování plnění jejich potřeb a požadavků.
  • Zajištění odpovědí týkající se obchodních dotazů z našich webových stránek.
  • Spolupráce s obchodními specialisty a projektovými specialisty.
  • Spolupráce na projektech, udržování si přehledu o plánech a realizacích nových projektů.
  • Spolupráce na přípravě seminářů, prezentací a školení pro koncové zákazníky, architekty a distributory. Účast na veletrzích a výstavách.
  • Reporting dle potřeb oddělení.
  • Administrace dat a cílů v CRM databázi.
  • Průběžné sledování trhu a konkurence.
  • Příprava ročního budgetu a pravidelných obchodních výhledů pro svěřenou oblast.
  • Reprezentace ROCKWOOL CZ & SK vůči klientům, implementace obchodní politiky pro stabilizaci a rozvoj na trhu.

Vaše profesní a osobní předpoklady pro danou pozici:

  • SŠ/VŠ vzdělání.
  • Znalost práce na PC (MS Office) na uživatelské úrovni.
  • Praxe na obdobné pozici (obchodní oddělení, zákaznické centrum, marketing apod.)
  • AJ na komunikativní úrovni výhodou, není podmínkou.
  • Velice dobré komunikační schopnosti, prozákaznický přístup.
  • Samostatnost a spolehlivost.
  • Odolnost vůči stresu.

Nabízíme:

  • Stabilní a dlouhodobou práci na plný úvazek.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Závodní jídelnu s příspěvkem na stravování.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Měsíční příspěvek do firemní Cafeterie.
  • Věrnostní bonusový program.

Pro případné další informace jsme Vám k dispozici na čísle: +420 596 094 203.

V případě zájmu o tuto pozici prosím pošlete svůj životopis.

Odesláním životopisu souhlasím s tím, aby ROCKWOOL, a.s. provedl zpracování mých osobních údajů pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.

Informace o zpracování osobních údajů společností Rockwool a.s. naleznete zde.