Kariéra v ROCKWOOL Česká republika

ROCKWOOL Group zaměstnává vice než 10 800 zaměstnanců a má organizační jednotky v 38 zemích na 5 kontinentech. V bohumínském závodě ROCKWOOL pracuje téměř 250 lidí na různých pozicích. Lidé jsou nejcenějším kapitálem společnosti ROCKWOOL.

Věříme, že náš úspěch závisí na nasazení každého zaměstnance a na týmové spolupráci. Od našich zaměstnanců očekáváme nejen znalosti a dovednosti, ale i racionální a pozitivní přístup k práci a úkolům. Hledáme lidi, kteří jsou upřímní, efektivní, zodpovědní, iniciativní a nadšení.

Proč pracovat ve společnosti ROCKWOOL?

Každý den se dozvídáme něco nového o schopnostech kamenné vlny a objevujeme další způsoby, jak změnit svět k lepšímu. Současné výzvy mohou být budoucí příležitostí pro další rozvoj. Takovou příležitostí pro skupinu ROCKWOOL a její zaměstnance je výzva moderního bydlení uprostřed masivní urbanizace a změn klimatu. Výzva, která může zlepšit životy lidí a snížit dopady lidské činnosti na životní prostředí.

Počet výrobních závodů na světě
0

Počet zemí, ve kterých prodáváme naše produkty
0

Počet zaměstnanců po celém světě
0

Proces výběrového řízení

Jak se ucházet o práci?
Každá nabídka pracovního místa obsahuje informaci o tom, jakým způsobem na ni odpovědět a jaké podklady od vás budeme požadovat. Můžete tak vyplňovat speciální formulář nebo budete posílat svůj životopis a motivační dopis v elektronické podobě.

Náborový proces
Proces výběrového řízení ve společnosti ROCKWOOL se skládá z několika fází. Po zveřejnění volné pracovní pozice a obdržení potřebných podkladů od uchazečů, se všechny žádosti o práci posuzují. Vybraní kandidáti jsou telefonicky nebo emailem pozváni do další fáze výběru.

Následuje osobní pohovor v dohodnutém termínu se zástupcem personálního oddělení a případně se specialistou z oddělení obsazované pracovní pozice. Během setkání můžete být vyzváni k absolvování testu, který souvisí s povahou a náplní pracovní pozice. Podle požadavků může být část pohovoru vedena v cizím jazyce.

V závislosti na pracovní pozici můžete absolvovat ještě další pohovor se zástupcem manažmentu společnosti. V poslední etapě jste telefonicky nebo emailem informováni o výsledcích pohovoru.

Zjistěte, koho právě hledáme

nabídky práce z celého světa

Areas Of Interest

Countries

Brands

Načíst více