Skupina ROCKWOOL

Skupina ROCKWOOL se sídlem v Dánsku je světovým lídrem v oblasti výroby produktů z kamenné vlny. Působí v 38 zemích, má 40 výrobních závodů a celosvětově zaměstnává 10 800 lidí. ROCKWOOL vyrábí produkty s ohledem na potřeby současného světa. Nabízí systémové řešení pro stavební izolace, akustické řešení interierů, vnější obkladové systémy a využití izolací ve zpracovatelském, automobilovém i námořním průmyslu. ROCKWOOL obohacuje moderní bydlení, zlepšuje kvalitu života lidí a udržuje je v pohodlí, zdraví a bezpečí.

Společnost má novou identitu značky. Nový logotyp, grafické znázornění sopky spolu s názvem, naznačuje původ primární suroviny. Ta je v různých formách zakotvena v produktech z kamenné vlny. Nové logotypy dostaly všechny divize patřící do skupiny ROCKWOOL.

Produkty z kamenné vlny ROCKWOOL zahrnují rozmanité spektrum originálních řešení v různých aplikacích jako stavební a technické izolace ROCKWOOL, stropní akustické izolace ROCKFON, fasádni izolační panely ROCKPANEL, substráty GRODAN z kamenné vlny pro pěstitelství i zemědělství a také vlákna LAPINUS z kamenné vlny pro moderní dopravu.

ROCKWOOL obohacuje moderní způsob života již 80 let. Příběh kamenné vlny začal v dánském městě Hedehusene. V roce 1937 tam ROCKWOOL vyrobil první izolaci z kamenné vlny. Poslání skupiny ROCKWOOL se od začátku nezměnilo – využít přírodní sílu kamene k obohacení moderního bydlení.

Kde koupit produkty ROCKWOOL

search

Showing
Offices & Factories near you