Grand Prix
0

v obou kategoriích

3 ceny po
0

v obou kategoriích

jury, contest, architects,

arch. Jaroslav Dokoupil

,
český architekt, zakladatel jednoho z nejznámějších českých architektonických studií Atelier DoS, které působí od roku 1992 (v roce 2013 se spojilo se studiem Arch.Design řízeným Radoslavem Kobzou). Nejznámější a nejčastěji oceňované realizace Atelieru DoS jsou Centrum obchodu a zábavy Olympia Brno, Městské lázně (Nové Město na Moravě), rekonstrukce kolejového uzlu v Brně, Římské náměstí v Brně nebo náměstí v Kuřimi. Jaroslav Dokoupil je člen České komory architektů, Sdružení pro územní plánování a urbanismus a místopředseda Asociace brněnských architektů a stavitelů.

jury, contest, architects,

arch. Ewa Kuryłowicz

,
slavná polská architektka, s titulem profesor od roku 2014, vedoucí katedry designu a teorie architektury na Fakultě architektury Varšavské technické univerzity a člen Komory architektů Polské republiky. Generální projektant a místopředseda autorského architektonického studia Kuryłowicz & Associates, kde byly navrhovány např. Národní fórum hudby (Wrocław 2015), Varminská galerie v Olsztynie (2014) nebo městský stadion v Białymstoku (2014). Společně se svým týmem je laureátkou mnoha architektonických ocenění.

jury, contest, architects,

arch. Robert Konieczny

,
slavný polský architekt známý smělými a novátorskými stavbami a projekty, tvůrce katovického studia KWK Promes a laureát nejdůležitějších mezinárodních architektonických soutěží. Světovou slávu získal díky realizaci tzv. Atriálního domu, který vznikl u Opolí. V roce 2016 Konieczny obdržel prestižní cenu European Prize for Urban Public Space pro nejlepší veřejný prostor v Evropě za Centrum dialogu Przełomy. Je to jeden z největších úspěchů v historii polské architektury.

jury, contest, architects,

ing. Péter Reicher

,
vystudovaný stavební inženýr a také známý sociální aktivista, zabývající se podporou architektury, kultury a budováním nových společenských vztahů v městském prostředí. Během své odborné kariéry pracoval jako vedoucí obchodní jednotky pro obsluhu zákazníků, jako jsou SAP, Xerox a HP, později zastával pozici ředitele maďarské energetické firmy ELMIB Innovative Plc. Od roku 2012 pracuje jako manažer ve firmě GRAPHISOFT – mezi jeho úkoly patří budování a rozvoj maďarské pozice na trhu a také zavádění produktů skupiny Nemetschek podporující stavebnictví v Maďarsku.