Kariéra

Kariéra v ROCKWOOL Česká republika

ROCKWOOL Group zaměstnává vice než 10 800 zaměstnanců a má organizační jednotky v 38 zemích na 5 kontinentech. V bohumínském závodě ROCKWOOL pracuje téměř 250 lidí na různých pozicích. Lidé jsou nejcenějším kapitálem společnosti ROCKWOOL.

Věříme, že náš úspěch závisí na nasazení každého zaměstnance a na týmové spolupráci. Od našich zaměstnanců očekáváme nejen znalosti a dovednosti, ale i racionální a pozitivní přístup k práci a úkolům. Hledáme lidi, kteří jsou upřímní, efektivní, zodpovědní, iniciativní a nadšení.

PROCES VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ

Jak se ucházet o práci?
Každá nabídka pracovního místa obsahuje informaci o tom, jakým způsobem na ni odpovědět a jaké podklady od vás budeme požadovat. Můžete tak vyplňovat speciální formulář nebo budete posílat svůj životopis a motivační dopis v elektronické podobě.

Náborový proces
Proces výběrového řízení ve společnosti ROCKWOOL se skládá z několika fází. Po zveřejnění volné pracovní pozice a obdržení potřebných podkladů od uchazečů, se všechny žádosti o práci posuzují. Vybraní kandidáti jsou telefonicky nebo emailem pozváni do další fáze výběru.

Následuje osobní pohovor v dohodnutém termínu se zástupcem personálního oddělení a případně se specialistou z oddělení obsazované pracovní pozice. Během setkání můžete být vyzváni k absolvování testu, který souvisí s povahou a náplní pracovní pozice. Podle požadavků může být část pohovoru vedena v cizím jazyce.

V závislosti na pracovní pozici můžete absolvovat ještě další pohovor se zástupcem manažmentu společnosti. V poslední etapě jste telefonicky nebo emailem informováni o výsledcích pohovoru.

Volné pozice

Operátor linky

Největší světový výrobce izolací z kamenné vlny hledá vhodného kandidáta na pozici

OPERÁTOR LINKY

(moderní výrobní linky spol. ROCKWOOL, a.s. v Bohumíně)

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Podílení se na zabezpečení provozu výrobní linky
  • Ovládání strojního zařízení při výrobě produktů z kamenné vlny
  • Servisní práce na pracovišti
  • Identifikování vad a nedostatků výrobků
  • Práce v týmu při zlepšování provozu

POŽADUJEME:

  • Vyučen
  • Schopnost obsluhy výrobního zařízení
  • Manuální zručnost, pečlivost, smysl pro pořádek, samostatnost
  • Týmový hráč a tvůrce dobré pracovní atmosféry
  • Průkaz VZV, Vazač/Jeřábník výhodou

NABÍZÍME:

  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Motivační a odměňovací systém (pravidelné bonusy a odměny za zlepšováky)
  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti s dlouhodobou perspektivou
  • Zvýšení kvalifikace a rozvoj potenciálu a dovedností
  • 5 týdnů dovolené

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu ladislav.budin@rockwool.com. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Chcete-li se dozvědět více, kontaktujte nás prosím na tel. čísle 596 094 203

Vaše materiály budou považovány za přísně důvěrné. Zasláním svého životopisu souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu se zák. 101/2000 Sb. pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení v rámci činnosti ROCKWOOL, a.s.

KONTAKT

ROCKWOOL, a.s.

Cihelní 769
735 31 Bohumín
Česká republika

info-cz@rockwool.com

Více než jen kámen

Kamenná vlna je nehořlavá izolace, která tlumí hluk a zachovává své vlastnosti desítky let.