Novinky

2016


Bohumínský ROCKWOOL investoval 60 milionů do snížení emisí ›

16. května 2016

Bohumínský závod ROCKWOOL, výrobce tepelně izolačních a protipožárních izolací z kamenné vlny, investoval 60 milionů Kč do snížení emisí oxidů síry a plynných složek spalin. Nové technologie a zařízení přispěly k poklesu hodnot emisí u některých složek spalin až o 50 %. Investice přispěla i ke snížení energetické náročnosti výrobního procesu.


Zateplete dům s izolací ROCKWOOL a získejte skútr ›

2. května 2016

Zateplete fasádu nebo střechu izolací ROCKWOOL, přidejte špetku důvtipu a získejte stylovou odměnu na dvou kolech. Na šest nových majitelů čekají pohodlné skútry Peugeot Kisbee. Stačí se zaregistrovat a přidat zajímavou fotografii s produktem. Každý měsíc ROCKWOOL vybere jednoho nového majitele skútru. Vyber správně. Vyber si ROCKWOOL.


ROCKWOOL představuje „superschopnosti“ kamenné vlny ›

29. dubna 2016

Společnost ROCKWOOL spouští masivní reklamní kampaň „Vyber správně. Vyber si ROCKWOOL®“. S cílem posilnit povědomí o značce ROCKWOOL na českém trhu, je kampaň určená především vlastníkům domů, kteří plánují stavět nebo rekonstruovat svůj dům.


ROCKWOOL se připojil k oslavám Světového dne bezpečnosti a ochrany zdraví ›

28. dubna 2016

Již od roku 2003 je 28. duben Světovým dnem bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Cílem je celosvětová a mezinárodní propagace prevence pracovních úrazů a nemocí z povolání prostřednictvím nejrůznějších aktivit a činností. Letos se ve všech koutech světa a se zapojením všech zaměstnanců pořádal Den bezpečnosti skupiny ROCKWOOL včetně výrobního závodu v Bohumíně.


Pozvánka na brněnský veletrh ›

15. dubna 2016

Navštivte výstavní expozici společnosti ROCKWOOL, předního světového výrobce produktů a systémových řešení na bázi kamenné vlny. Na letošním Stavebním veletrhu v Brně budeme prezentovat novinky i zajímavé prodejní akce.


ROCKWOOL zateplil unikátní chatu pro horolezce ve slovinských alpách ›

31. března 2016

Na úpatí 2532 metrů vysoké slovinské hory Skuta stojí originální dřevěná chata pro horolezce. Na třetí největší vrchol Kamnišských Alp musela části přístřešku dopravit pomocí vrtulníku slovinská armády. Horská chata je kompletně zateplená izolací z kamenné vlny ROCKWOOL.


Za kámen grilovací set ›

21. března 2016

Společnost ROCKWOOL, a.s. odměňuje realizační firmy a individuální investory, kteří pracují s izolací z kamenné vlny.


ROCKWOOL vylepšil izolační desku pro zateplení stropů ›

17. března 2016

Společnost ROCKWOOL přináší na český trh inovovaný výrobek FASROCK G, který je skvělým řešením pro zateplení stropů sklepů, garáží nebo průjezdů. Výrobek z kamenné vlny má výrazně lepší tepelněizolační vlastnosti - součinitel tepelné vodivosti je 0, 037 W. m-1. K-1. Hrany jsou zkosené o 10 mm pod úhlem 450 dokola celé lícové strany. FASROCK G náleží do nejvyšší třídy reakce na oheň A1. Zvyšuje tak požární bezpečnost konstrukce stropu a zabraňuje šíření ohně.


Chcete mít doma akustickou pohodu? Vyberte správnou izolaci ›

25. února 2016

Napínavý akční film, příprava koktejlu, hlasitá diskuse z vedlejšího pokoje. Zvuky jsou doma s námi a někdy nám dokáží znepříjemnit den. Všichni se cítíme dobře v pokojném prostředí. Hluk navíc může negativně působit na naše zdraví. Konstrukce domů nebo bytů mají na akustickou pohodu výrazný vliv. Správná izolace vnitřních příček nebo předstěn je proto velmi důležitá. Deska z kamenné vlny Rocksonic Super tlumí zvuk až do hodnoty 65 decibelů v závislosti na systémové skladbě příčky.


SFS FESTIVAL TURNOV 2016 ›

19. ledna 2016

Moderní konstrukční systémy a fasády staveb


ROCKWOOL se na Infothermě zaměří na systémová řešení ›

18. ledna 2016

Na mezinárodní výstavě Infotherma 2016, která začíná v Ostravě 18. ledna, se společnost ROCKWOOL představí prostřednictvím systémových řešení pro střechu, fasádu, podlahu, příčky i technické zabezpečení budov.


Pouzdra ROCKWOOL 800 dostupná na pobočkách HORNBACH ›

18. ledna 2016

Izolační potrubní pouzdra ROCKWOOL 800 jsou nyní dostupná na všech prodejnách HORNBACH.


Pozvánka na odborné školení ROCKWOOL v Praze ›

13. ledna 2016

Zveme Vás na odborné produktové školení ROCKWOOL zaměřené na použití kamenné vlny v různých stavebních konstrukcích.


Certifikační školení SATJAM s ukázkou realizací ROCKWOOL ›

7. ledna 2016

Přijměte pozvání na certifikační školení pro realizační a prodejní partnery SATJAM s ukázkou izolací ROCKWOOL®.


Odborné školení ROCKWOOL v Bohumíně ›

5. ledna 2016

Zveme Vás na odborné produktové školení ROCKWOOL zaměřené na použití kamenné vlny v různých stavebních konstrukcích.